MIT VIGYÜNK A KIRÁNDULÁSRA, NYÁRI TÁBORBA?

Kedves Vendégünk!

Az alábbiakkal segíteni szeretnénk a kirándulásra, erdei iskola programra, nyári táborozásra való felkészülést.

SZÜLŐI NYILATKOZAT, TAJ SZÁM, ÁGYNEMŰHUZAT, BIZTOSÍTÁS, NÉVSOR

1. Szülői nyilatkozat /1991. (V. 18.) NM rendelet Hatályos: 2012.03.30.

"4. § (1) A táborozásban csak az vehet részt, aki arra egészségileg alkalmas.

(2) A gyermek törvényes képviselője a táborozást megelőző négy napon belül kiállított nyilatkozattal igazolja a táborozásban részt vevő gyermek megfelelő egészségi állapotát a táborozás megkezdése előtt. A nyilatkozathoz szükséges nyomtatványt – a táborozáshoz szükséges egyéb iratokkal együtt – a táborozás szervezője adja át kitöltés céljából.

(2a) Az iratokat a táborozás szervezőjéhez – az általa megállapított határidőig – kell visszajuttatni. A nyilatkozatot legkésőbb a táborozás megkezdésekor a táborozás szervezőjének kell átadni. A nyilatkozatot a táborozás ideje alatt a tábor helyszínén kell tartani.

2. TAJ szám - az esetleges betegségek, megbetegedések miatt

3. Ágyneműhuzat: lepedő, párnahuzat, paplanhuzat. Igény szerint külön térítés ellenében ágyneműhuzat bérelhető

Higiéniai szempontok miatt a hálózsák használata a szálláshelyen nem megengedett. Hálózsákot ne is hozzanak a diákok!

Az ágyneműhuzatot a szobák elfoglalását követően szíveskedjenek a gyerekek, diákok fölhúzni, melyet a csoportvezető szíveskedjenek leellenőrizni. Az ágyneműhuzatot az elutazás napján, reggeli előtt kérjük leadni. Köszönjük.

4. Diákigazolvány- kedvezmények igénybevételéhez

5. Utazási és balesetbiztosítás, poggyászbiztosítás/ iskolai biztosítás-

6. Csoportnévsor- név, születési időpont, lakcím, TAJ szám, esetleg a szülők mobil telefonszáma

FELSZERELÉS A TÁBOROZÁSHOZ, KIRÁNDULÁSHOZ

1. melegítő alsó, felső, esőkabát, széldzseki, pulóver,

2. pólók, rövid és hosszúnadrágok

3. minden napra fehérnemű, zokni

4. fürdőruha, fényvédőkrém, naptej, szúnyog, kullancs elleni spray

5. pizsama

6. WC PAPÍRT HOZNI KELL, papír zsebkendő

7. fogkefe, fogkrém, fogmosó pohár, szappan, tusfürdő, 2 db törölköző, fésű

8. tornacipő, papucs,

9. szennyes zacskó, kisebb hátizsák a kirándulások alkalmára

10. toll, füzet, zseblámpa

11. kedvenc játék, kártya, sakk, malom, marokkó, pingpongütő, horgászengedély, horgászbot, hangszer (pl. gitár)

12. gyógyszer (ha szükséges)

13. zsebpénz

14. fényképezőgép saját felelősségre

15. nem romlandó szendvics, 0,5 l ásványvíz az utazásra

A házirendet szíveskedjen a kiránduláson résztvevőkkel előzetesen ismertetni.

H Á Z I R E N D

1. A HÁZIREND A SZÁLLÁSHELYEN TARTÓZKODÓ VALAMENNYI VENDÉGRE VONATKOZIK.

2.  A CSOPORTVEZETÔ/SZERVEZŐ FELELÔS A CSOPORT TAGJAINAK BIZTONSÁGÁÉRT, MAGATARTÁSÁÉRT, TEVÉKENYSÉGÉÉRT, A HÁZIREND BETARTÁSÁÉRT.

3. A SZOBÁK LEGKORÁBBAN 15.00 ÓRÁTÓL ÁLLNAK VENDÉGEINK RENDELKEZÉSÉRE.

A SZÁLLÁS ELFOGLALÁSA CSAK A TELJES RÉSZVÉTELI DÍJ KIFIZETÉSE UTÁN LEHETSÉGES.

4. AZ ELUTAZÁS NAPJÁN AZ ÁGYNEMŰHUZATOT REGGELI ELŐTT, A SZOBÁKAT LEGKÉSŐBB 9.00 ÓRÁIG KÉRJÜK ÁTADNI.

5. A SZÁLLÁSHELY ÉPÜLETEIT, ESZKÖZEIT KÉRJÜK RENDELTETÉSSZERÛEN HASZNÁLNI.

6. A TŰZ- ÉS BALESETVÉDELMI SZABÁLYOKAT MINDEN ÜDÜLŐVENDÉG KÖTELES BETARTANI, DOHÁNYOZNI NEM ILL. CSAK AZ ARRA KIJELÖLT HELYEN LEHET.

7. A SZÁLLÁSHELYEN OKOZOTT KÁRT A KÁROKOZÓ VAGY ANNAK TÖRVÉNYES KÉPVISELŐJE KÖTELES MEGTÉRÍTENI.

A KÁR MEGTÉRÍTÉSÉRÔL A CSOPORT VEZETÔJE KÖTELES HALADÉKTALANUL GONDOSKODNI.

8. A SZOBÁKAT A LAKÓK MAGUK TARTJÁK RENDBEN. KÉRJÜK, HOGY A SZOBÁK FELSZERELÉSI TÁRGYAIT NE VIGYÉK KI A HÁZBÓL, A SZOBÁBÓL.

9.  BIZTONSÁGI OKOKBÓL A SZOBÁKBAN ELEKTROMOS KÉSZÜLÉKET MÛKÖDTETNI SZIGORÚAN TILOS!

10. A SZOBÁK ELHAGYÁSAKOR KÉRJÜK, CSUKJÁK BE AZ ABLAKOKAT, ZÁRJÁK KULCSRA AZ AJTÓKAT, KAPCSOLJÁK LE A VILLANYOKAT.

11. A SZÁLLÁSHELY TERÜLETÉN TAPASZTALT BÁRMELY RENDELLENESSÉGRŐL, A HÁZAKBAN, SZOBÁKBAN TAPASZTALT HIBÁKRÓL KÉRJÜK, HALADÉKTALANUL TÁJÉKOZTASSÁK A SZÁLLÁSHELY VEZETŐJÉT, MUNKATÁRSAIT.

12. A BALESETEKRÔL ÉS EGYÉB RENDKÍVÜLI ESEMÉNYEKRŐL AZ ÜDÜLÔVEZETÔT, RECEPCIÓVEZETŐT AZONNAL TÁJÉKOZTATNI KELL.

13. A SZÁLLÁSHELYRE BEHOZOTT SZEMÉLYES ÉRTÉKTÁRGYAKÉRT (PL. ÉKSZER, TELEFON, SZÁMÍTÓGÉP, NAGY ÉTÉKŰ JÁTÉKOK) FELELÔSSÉGET NEM VÁLLALUNK.

14. A TALÁLT TÁRGYAKAT KÉRJÜK LEADNI A RECEPCIÓN VAGY A BÜFÉBEN.

15. 18 ÉVEN ALULIAK SZESZESITALT A SZÁLLÁSHELYEN NEM VÁSÁROLHATNAK, NEM FOGYASZTHATNAK, ÉS NEM DOHÁNYOZHATNAK.

16. 18 ÉV FELETTI VENDÉGEKNEK DOHÁNYOZNI CSAK AZ ERRE KIJELÖLT HELYEN LEHET.

17. TÛZGYÚJTÁSHOZ (TÁBORTŰZ, SZALONNASÜTÉS, STB) ENGEDÉLYT KELL KÉRNI.

18. A DIÁKOK IDÔSZAKOS VAGY VÉGLEGES ELTÁVOZÁSÁHOZ -A SZÜLŐ KÉRÉSE ALAPJÁN - A CSOPORTVEZETŐ ENGEDÉLYE SZÜKSÉGES.

19. ESTE 22 ÓRÁTÓL REGGEL 7 ÓRÁIG SZIGORÚAN TILOS HANGOSKODNI, ZENÉT HALLGATNI, TEKINTETTEL AZOKRA A VENDÉGEKRE, AKIK PIHENNI, ALUDNI SZERETNÉNEK.

20. AZ ÜDÜLÉSBÔL KIZÁRHATÓ AZ A SZEMÉLY, AKI

a. A HÁZIRENDET MEGSÉRTI

b. BŰNCSELEKMÉYT, VAGY SZÁNDÉKOS RONGÁLÁST KÖVET EL

c. MÁS TESTI ÉPSÉGÉT VESZÉLYEZTETI

d. 22.00 ÉS 7.00 ÓRA KÖZÖTT A PIHENNI VÁGYÓ VENDÉGEK NYUGALMÁT ZAVARJA

Aktuális szállás, étkezés, hétvégi kirándulás, erdei iskola, nyári tábor árak, részvételi díjak ITT  TEKINTHETI MEG>>

AJÁNLATKÉRÉS ITT

A 100 fő feletti min. 5 napos erdei iskola, nyári tábor szervezője a figyelmébe

A 100 fő feletti, legalább 5 napos 18 év alatti diákcsoport csoportvezetőjét és kisérőjét 3 napos Ausztria-i kiránduláson látjuk vendégül.