Vendégkönyv

Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megtisztelt minket, és a vendégeink között üdvözölhettük. Köszönettel vennénk, ha néhány sorban leírná a balatoni kirándulás, táborozás alkalmával szerzett tapasztalatait, élményeit (a kevésbé kellemeseket is). Szívesen fogadunk minden észrevételt, javaslatot, mellyel még szebbé, jobbá tehetjük a hozzánk látogató vendégek számára az itt töltött napokat.
Ugyanitt várjuk a weblapunkkal kapcsolatos véleményeket is.

Első lap  Előző  [1] [2] [3] [4] [5]  Következő  Utolsó lap
www.kwatera.com 2007. 12. 12.

Izleses szep oldalatok van!
www.kwatera.com 2007. 12. 11.

Tisztelt Szálláshely!
Ismerje meg európai léptékü portálunkat.
www.nyaralas.c om
A portálon regisztrációt követően ingyenesen is hirdetheti alapadatait.
Tisztelettel: a nyaralas.com csapata
Husy :D 2007. 10. 20.

Üdvözletem!
Több mint egy hete voltam a Szántódi Rév Hotelben, ahová egy osztálykirándulást szerveztem!Azt kell mondanom, hogy kiválóan alkalmas egy 2 éjszakás osztálykirándulásra.Minden a helyén volt, és erre a legjobb bizonyíték számomra az osztálytársaim visszajelzése...!!
Köszönjü k szépen!!!!
Tisztelettel: Husy:D
Faragó János 2007. 07. 30.

Még most sem került ki a linkem az oldalra MINIBUSZ www.minibusz.gportal.hu , vagy BUSZBERLES http://abbcenter.com/buszberle s ... ennek ellenére, én még MINDIG hirdetem mindkét lapomon az Erdei iskolát! De csak azért mert megállapodtunk ... Faragó János
OldTimer 2007. 07. 24.

Én csak annyit szeretné kérdezni, hogy a régi hozzászólásokat mirt törölték ki a vendégkönyvből? Azért cenzúrázni nem illik ilyen oldalakon.
Faragó János 2007. 07. 18.

Örömmel látom, megujult a lap! :) Azt már nem, hogy az etika eltünt.Én még a linkcsere !? miatt mindig hirdetem a lapot az oldalamon, de a MINIBUSZ linket viszont nem látom az önök lapján.. vagy csak én veszem komolyan ezeket az ósdi fogalmakat, hogy szerződés, adott szó.. stb További jó működést kívánok : Faragó János
lilla 2007. 06. 15.

helo
nem tudjA VALAKI HOGYEGYÉNILEG LEHET E MENNI A SZÁNTODI TÁBORBA?
Timi 2007. 06. 15.

helló !
valaki mondja már meg , hogy lehet- e egyedül menni Szántódra !!
makee 2007. 06. 14.

huuuuuuuuuu nagyon vad
Szabó Valentina 2007. 06. 09.

Sziasztok én tegnap(pénteken) jöttem haza Szántódról és nagyon jó volt!!! Javaslom mindenkinek hogy egyszer érdemes megnézni Szántódot.Ha valaki kérdezni szeretne a kirándulással kapcsolatban akkor a tinalordbaby@citromail.hu-ra küldhetik a kérdéseket!!!

Új bejegyzés írása

Név:

E-mail cím:

Vélemény (max. 500 karakter):

Ellenőrző kód megadása:

Kérjük írja be az alábbiakban olvasható számot számjegyekkel a mellette lévő mezőbe!