Vendégkönyv

Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megtisztelt minket, és a vendégeink között üdvözölhettük. Köszönettel vennénk, ha néhány sorban leírná a balatoni kirándulás, táborozás alkalmával szerzett tapasztalatait, élményeit (a kevésbé kellemeseket is). Szívesen fogadunk minden észrevételt, javaslatot, mellyel még szebbé, jobbá tehetjük a hozzánk látogató vendégek számára az itt töltött napokat.
Ugyanitt várjuk a weblapunkkal kapcsolatos véleményeket is.

Első lap  Előző  [1] [2] [3] [4] [5]  Következő  Utolsó lap
Nagy Blanka 2007. 05. 20.

Jó meleg lessz a víz
anonymka 2007. 05. 12.

Jó Napot!! lenne egy kérdésem:kb 10-15-en diákok(tanári kíséret nélkül) szeretnénk egy éjszakát eltölteni ezen a helyen.Lehetne e róla szól, és h megoldható -e az is h ennyien egy faházba lennénk.még a pontos létszámot nem tudom sajnos..de csak érdeklődöm..előre is köszönöm! üdv
Webmaster 2007. 05. 09.

Kedves Látogatók! Weboldalunk megújult. Új arculatot kapott, és a tartalom is átszerkesztésre, bővítésre került. Reméljük, elnyeri tetszésüket. Szívesen fogadjuk a véleményeket vele kapcsolatban.
Tamási Áron 2006. 11. 29.

Meg vagyok elégedve az oldallal és a táborral is. A feleségem tanárnő és ezen keresztül rendelt az osztályának idén erdei iskolát. Élménybeszámolója után csak azt sajnáltam, hogy munkám miatt nem lehettem ott. Örülök, hogy vannak színvonalas, és felhasználóbarát oldalak és szolgáltatások az interneten.
Bartos Csaba 2006. 02. 03.

Kedves Marcsi! Köszönjük az elismerő szavakat. Balatonakali Ifjúsági tábor árai 2006-ban nem változtak. Ismét szívesen látunk benneteket. :-)
Marcsi 2006. 02. 01.

Tisztelt Erdei Iskolák! Tavaly Akaliban voltam, és nagyon szuper volt. Érdeklődnék, hogy idén lesz-e árváltozás?
Sósvári Katalin 2005. 08. 31.

Nagyon tetszettek a szolgáltatások, amit Önök nyújtottak. Meg vagyok elégedve. Jövőre is megyek!
jocó 2005. 02. 26.

Szevasztok! Én Akaliban nyaraltam nemrégiben (2 éve) és nagyon tetszett a tábor! Remélem a sulival újra megyünk valamikor! ;-)
RiderX 2004. 10. 01.

Idén jó volt a víz!!! Már nem emléxem, de sokkal tisztább és mélyebb volt, mint 2003-ban. Csao. RiderX
Timi 2004. 07. 10.

Idén milyen a Balaton? Úgy értem a víz?

Új bejegyzés írása

Név:

E-mail cím:

Vélemény (max. 500 karakter):

Ellenőrző kód megadása:

Kérjük írja be az alábbiakban olvasható számot számjegyekkel a mellette lévő mezőbe!