Vendégkönyv

Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megtisztelt minket, és a vendégeink között üdvözölhettük. Köszönettel vennénk, ha néhány sorban leírná a balatoni kirándulás, táborozás alkalmával szerzett tapasztalatait, élményeit (a kevésbé kellemeseket is). Szívesen fogadunk minden észrevételt, javaslatot, mellyel még szebbé, jobbá tehetjük a hozzánk látogató vendégek számára az itt töltött napokat.
Ugyanitt várjuk a weblapunkkal kapcsolatos véleményeket is.

Első lap  Előző  [1] [2] [3] [4] [5]  Következő  Utolsó lap
OldTimer 2007. 07. 24.

Én csak annyit szeretné kérdezni, hogy a régi hozzászólásokat mirt törölték ki a vendégkönyvből? Azért cenzúrázni nem illik ilyen oldalakon.
Faragó János 2007. 07. 18.

Örömmel látom, megujult a lap! :) Azt már nem, hogy az etika eltünt.Én még a linkcsere !? miatt mindig hirdetem a lapot az oldalamon, de a MINIBUSZ linket viszont nem látom az önök lapján.. vagy csak én veszem komolyan ezeket az ósdi fogalmakat, hogy szerződés, adott szó.. stb További jó működést kívánok : Faragó János
lilla 2007. 06. 15.

helo
nem tudjA VALAKI HOGYEGYÉNILEG LEHET E MENNI A SZÁNTODI TÁBORBA?
Timi 2007. 06. 15.

helló !
valaki mondja már meg , hogy lehet- e egyedül menni Szántódra !!
makee 2007. 06. 14.

huuuuuuuuuu nagyon vad
Szabó Valentina 2007. 06. 09.

Sziasztok én tegnap(pénteken) jöttem haza Szántódról és nagyon jó volt!!! Javaslom mindenkinek hogy egyszer érdemes megnézni Szántódot.Ha valaki kérdezni szeretne a kirándulással kapcsolatban akkor a tinalordbaby@citromail.hu-ra küldhetik a kérdéseket!!!
Nagy Blanka 2007. 05. 20.

Jó meleg lessz a víz
anonymka 2007. 05. 12.

Jó Napot!! lenne egy kérdésem:kb 10-15-en diákok(tanári kíséret nélkül) szeretnénk egy éjszakát eltölteni ezen a helyen.Lehetne e róla szól, és h megoldható -e az is h ennyien egy faházba lennénk.még a pontos létszámot nem tudom sajnos..de csak érdeklődöm..előre is köszönöm! üdv
Webmaster 2007. 05. 09.

Kedves Látogatók! Weboldalunk megújult. Új arculatot kapott, és a tartalom is átszerkesztésre, bővítésre került. Reméljük, elnyeri tetszésüket. Szívesen fogadjuk a véleményeket vele kapcsolatban.
Tamási Áron 2006. 11. 29.

Meg vagyok elégedve az oldallal és a táborral is. A feleségem tanárnő és ezen keresztül rendelt az osztályának idén erdei iskolát. Élménybeszámolója után csak azt sajnáltam, hogy munkám miatt nem lehettem ott. Örülök, hogy vannak színvonalas, és felhasználóbarát oldalak és szolgáltatások az interneten.

Új bejegyzés írása

Név:

E-mail cím:

Vélemény (max. 500 karakter):

Ellenőrző kód megadása:

Kérjük írja be az alábbiakban olvasható számot számjegyekkel a mellette lévő mezőbe!