Vendégkönyv

Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megtisztelt minket, és a vendégeink között üdvözölhettük. Köszönettel vennénk, ha néhány sorban leírná a balatoni kirándulás, táborozás alkalmával szerzett tapasztalatait, élményeit (a kevésbé kellemeseket is). Szívesen fogadunk minden észrevételt, javaslatot, mellyel még szebbé, jobbá tehetjük a hozzánk látogató vendégek számára az itt töltött napokat.
Ugyanitt várjuk a weblapunkkal kapcsolatos véleményeket is.

Első lap  Előző  [1] [2] [3] [4] [5] [6]  Következő  Utolsó lap
RÁkóczi iskolások 2008. 06. 10.

Pálkövén voltunk osztálykiránduláson. Nagyon jó volt a hely, jól éreztük magunkat, gyönyörű a tábor fekvése, jó volt a kiszolgálás. Másoknak is érdemes ide eljönni.
Csacsik 2008. 05. 16.

Sziasztok!Nagyon tetszik az oldal szépen van megcsinálva!Hamarosan mi is jelentkezünk a Balatonakali Hip-hop tánctáborba!Már előre izgulunk!!!!
www.kwatera.com 2007. 12. 12.

Izleses szep oldalatok van!
www.kwatera.com 2007. 12. 11.

Tisztelt Szálláshely!
Ismerje meg európai léptékü portálunkat.
www.nyaralas.c om
A portálon regisztrációt követően ingyenesen is hirdetheti alapadatait.
Tisztelettel: a nyaralas.com csapata
Husy :D 2007. 10. 20.

Üdvözletem!
Több mint egy hete voltam a Szántódi Rév Hotelben, ahová egy osztálykirándulást szerveztem!Azt kell mondanom, hogy kiválóan alkalmas egy 2 éjszakás osztálykirándulásra.Minden a helyén volt, és erre a legjobb bizonyíték számomra az osztálytársaim visszajelzése...!!
Köszönjü k szépen!!!!
Tisztelettel: Husy:D
Faragó János 2007. 07. 30.

Még most sem került ki a linkem az oldalra MINIBUSZ www.minibusz.gportal.hu , vagy BUSZBERLES http://abbcenter.com/buszberle s ... ennek ellenére, én még MINDIG hirdetem mindkét lapomon az Erdei iskolát! De csak azért mert megállapodtunk ... Faragó János
OldTimer 2007. 07. 24.

Én csak annyit szeretné kérdezni, hogy a régi hozzászólásokat mirt törölték ki a vendégkönyvből? Azért cenzúrázni nem illik ilyen oldalakon.
Faragó János 2007. 07. 18.

Örömmel látom, megujult a lap! :) Azt már nem, hogy az etika eltünt.Én még a linkcsere !? miatt mindig hirdetem a lapot az oldalamon, de a MINIBUSZ linket viszont nem látom az önök lapján.. vagy csak én veszem komolyan ezeket az ósdi fogalmakat, hogy szerződés, adott szó.. stb További jó működést kívánok : Faragó János
lilla 2007. 06. 15.

helo
nem tudjA VALAKI HOGYEGYÉNILEG LEHET E MENNI A SZÁNTODI TÁBORBA?
Timi 2007. 06. 15.

helló !
valaki mondja már meg , hogy lehet- e egyedül menni Szántódra !!

Új bejegyzés írása

Név:

E-mail cím:

Vélemény (max. 500 karakter):

Ellenőrző kód megadása:

Kérjük írja be az alábbiakban olvasható számot számjegyekkel a mellette lévő mezőbe!