Online megrendelés, szállásfoglalás

Megrendelését, szállásfoglalását legegyszerűbben az alábbi űrlap segítségével adhatja le. Kérjük, először ellenőrizze, hogy a megfelelő szálláshely megrendelőlapján van. Másik szálláshelyet a fenti vízszintes menüsorból választhat. A mezők kitöltése után nyomja meg az "Elküld" gombot. A *-gal megjelölt mezőket mindenképpen ki kell tölteni - amíg üresek, a program nem lép tovább.

Pálkövei ifjúsági szállás, turistaszállás

A megrendelés tárgya/az üdülés típusa*:

Időpont*:

naptól napig ( éj)

Tartalék időpont:

naptól napig ( éj)

Létszám:

0-3 éves: 3-6 éves: 6-10 éves: 10-14 éves: 14-18 éves: 18 év feletti:

Fiú / férfi:

Leány / nő:

Étkezés: *   reggeli reggeli és vacsora reggeli, ebéd és vacsora
A fentiektől eltérő igény ill. kirándulás esetén kérjük kitölteni:
  1. nap: 2. nap: 3. nap: 4. nap: 5. nap: 6. nap: 7. nap: 8. nap:

reggeli:

ebéd:

vacsora:

A hideg étkezési igényt a "Kérések, javaslatok" mezőben kérjük jelezni.

Tervezett érkezés:  órakor

Tervezett távozás:  órakor

Csomagszállítás (300,- Ft/fő):  igen  nem kérünk

Ágyneműhuzatot (1500,- Ft/garnitúra):  kérünk  nem kérünk

SZÉP kártyával fizetünk:  igen  nem

Kérések, javaslatok:

A megrendelő adatai:

Megrendelő neve*:

Intézmény neve:

Levelezési cím: település

megye utca hsz.

Telefon*: Fax: Mobil:

Ellenőrző kód megadása: *

Kérjük másolja be a képen látható számsort a mellette lévő mezőbe!
Security Code

Kijelentem, hogy az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat megismertem és elfogadom. Hozzájárulok, hogy a Balatonguest Kft. a fent megadott személyes adataimat a szállásfoglalásom teljesítésének érdekében, az adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelje.

Hozzájárulok, hogy a Balatonguest Kft. időnként a részemre kedvezményes ajánlatokat, tájékoztató anyagokat tartalmazó hírlevelet küldjön. A hírlevélről bármikor le lehet iratkozni.