Egyéni táborok Szántódon

A nyári szünidő alatt 1 hetes időtartamú táborokat szervezünk többféle témában, 8-14 éves gyermekek részére, melyekre egyénileg is lehet jelentkezni.

Kedves Szülő! Ha nem szeretné, hogy gyermeke számára "tétlenül és nyomtalanul" repüljön el a szünidő, tekintse meg ajánlatainkat. Hiszen egy - a gyermek érdeklődésének megfelelő - tábor olyan kellemes ugyanakkor tartalmas időtöltést jelent, ahol felejthetetlen élményekkel és sok új baráttal lehet gazdagabb.

Pedagógusok segítségével állandó felügyeletet biztosítunk a résztvevőknek. A tábor jellegének megfelelő szakprogramokat kirándulások, sport, strandolás színesítik.

Aktuális ajánlataink, a Szántódon induló táborok részletes ismertetése az alábbiakban olvasható.

Egyéni tábor ajánlataink - Szántód

Edzőtábor, zenei tábor, karate tábor, tánctábor, egyéni tábor

Edzőtábor, sporttábor, karate tábor, tánctábor, énekkari tábor, nyelvi tábor, kórustábor számára biztosítunk kedvező áron szállást és étkezést.

Olcsó edzőtábor a Balaton legszebb tájain

Aktuális szállás, étkezés, hétvégi kirándulás, erdei iskola, nyári tábor árak, részvételi díjak megtekintése

Ajánlatkérés edzőtábor, zenei tábor, stb. szervezéséhez

Kedvezmény

Minden 16.fő számára a szállás és étkezés ingyenes

Rendkívüli kedvezmény

Az áprilisban, májusban, júniusban és szeptemberben szállást foglaló

100 fő feletti, 5 nap/ 4 éjszakás 18 év alatti diákcsoport csoportvezetőjét és kisérőjét 3 napos Ausztria-i kiránduláson látjuk vendégül.