Egyéni táborok Balatonakaliban

A nyári szünidő alatt 1 hetes időtartamú táborokat szervezünk többféle témában, 8-14 éves gyermekek részére, melyekre egyénileg is lehet jelentkezni.

Kedves Szülő! Ha nem szeretné, hogy gyermeke számára "tétlenül és nyomtalanul" repüljön el a szünidő, tekintse meg ajánlatainkat. Hiszen egy - a gyermek érdeklődésének megfelelő - tábor olyan kellemes ugyanakkor tartalmas időtöltést jelent, ahol felejthetetlen élményekkel és sok új baráttal lehet gazdagabb.

Pedagógusok segítségével állandó felügyeletet biztosítunk a résztvevőknek. A tábor jellegének megfelelő szakprogramokat kirándulások, sport, strandolás színesítik.

Aktuális ajánlataink, a Balatonakaliban induló táborok részletes ismertetése az alábbiakban olvasható.

Egyéni tábor ajánlataink - Balatonakali

Edzőtábor számára biztosítunk kedvező áron szállást és étkezés -

olcsó edzőtábor a Balaton legszebb tájain

Tánctábor - érdeklődőknek, kezdőknek, haladóknak

Balaton  Nyár - Tánctábor - Versenytánc - Társastánctábor

Időtartam: 7 nap/ 6 éjszaka

Helyszín: Balatonakali Gyermektábor

Program:

- napi 4 óra tánc

- strandolás

- diszkó, stb.

Tanárok: az ország legjobb tánctanárai,

Kiket várunk: 8-20 éves kor közötti leányokat és fiúkat

Jelentkezési határidő:

Ne az Első légy, hanem az EGYETLEN!

PROFI képzés PROFIKÉNT versenyző tanárokkal!

Fontos!

Ne felejtsd otthon a barátodat vagy a barátnődet!

Szállás: 6 ágyas fürdőszobás szobában

Étkezés: napi 3-szori

Aktuális árak megtekintése

Kedvezmény

Az áprilisban, májusban, júniusban és szeptemberben szállást foglaló

100 fő feletti, 5 nap/ 4 éjszakás 18 év alatti diákcsoport csoportvezetőjét és kisérőjét 3 napos Ausztria-i kiránduláson látjuk vendégül.