Érdeklődés, ajánlatkérés

Ha bármilyen kérdése merült fel, forduljon hozzánk bizalommal az alábbi elérhetőségeink valamelyikén. Árajánlatkéréshez kérjük használja az alábbiakban látható űrlapot, melyen keresztül nagyon egyszerűen és gyorsan megadható az összes szükséges információ.

Balatonguest Kft.

Székhely: 8623 Balatonföldvár, Kossuth Lajos utca 22.
Levélcím: 8230 Balatonfüred, Tamási Áron út 11/B.
Tel.: 06-87/777-000 (május elejétől szeptember végéig)
06-87/482-135 (október elejétől április végéig)
E-mail: ,
Webcím: www.balatonguest.hu, www.balatonhostels.com

Tájékoztatás a szállás és programlehetőségekről:

Márfai Anna: 06-20-9221-581
Bartos Csaba: 06-20-943-06-43

Ajánlatkérő űrlap

Árajánlatkérését az alábbi űrlap segítségével adhatja le. A mezők kitöltése után nyomja meg az "Elküld" gombot. A *-gal megjelölt mezőket mindenképpen ki kell tölteni - amíg üresek, a program nem lép tovább.

Ajánlatkérő neve: *

Intézmény:

Cím:

Telefon: *

Fax:

Mobil:

E-mail cím: *

Az üdülés típusa: *

Szálláshely: *

Tervezett időpont: *

Időtartam: *

éj

Létszám: *

Diák: fő;  Felnőtt: fő;  Összesen: *

Korosztály:

6 - 10 év 10 - 14 év 14 - 18 év 18 éven felül

Étkezés:

reggeli reggeli és vacsora reggeli, ebéd és vacsora

Kérések, megjegyzések:

Ellenőrző kód megadása: *

Kérjük másolja be a képen látható számsort a mellette lévő mezőbe!
Security Code

Kijelentem, hogy az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat megismertem és elfogadom. Hozzájárulok, hogy a Balatonguest Kft. a fent megadott személyes adataimat a szállásfoglalásom teljesítésének érdekében, az adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelje.

Hozzájárulok, hogy a Balatonguest Kft. időnként a részemre kedvezményes ajánlatokat, tájékoztató anyagokat tartalmazó hírlevelet küldjön. A hírlevélről bármikor le lehet iratkozni.