Nyári tábor Balatonakaliban

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy a Balatonakali Ifjúsági Tábor szálláshelyünket már nem üzemeltetjük. Javasoljuk a Pálkövei Ifjúsági Tábor ajánlatait, szolgáltatásait.

Egy jó tábor eseményei évek múltán is fel-felderengenek a résztvevőkben. Sokan felnőttként is kamaszkoruk legszebb nyarára emlékeznek vissza a legszívesebben addigi életükből.

Mi ehhez szeretnénk hozzájárulni. Úgy érezzük, hogy szálláshelyeink és a környező vidék ideális helyszínt biztosíthat a különféle nyári táborok, szaktáborok lebonyolításához.

Mindhárom szálláshelyünk szívesen fogadja iskolák, főiskolák, egyetemek, gyermek és ifjúsági egyesületek tagjait gólyatábor, edzőtábor, sport-, művészeti-, nyelvi-, színjátszó-, tánc-, természetjáró-, honismereti-, kézműves tábor, stb. megrendezésére.

Miért ideális helyszín Balatonakali a nyári táborok számára?

A szálláshely neve is mutatja, hogy kifejezetten táborozás céljára készült, így tökéletes tábori hangulatot ígér.

Tájékoztató jelleggel összeállítottunk egy konkrét programjavaslatot is, mely az alábbiakban tekinthető meg.

Nyári tábor programjavaslat - Balatonakali

Balatoni nyári tábor Balatonakaliban

Nyári tábor edzőtábor sporttábor tánc tábor gólyatábor csoportos tábor

8 nap/ 7 éj balatoni nyári táborozás szállás étkezéssel

1. nap (szombat)

Du: Megérkezés Balatonakali Dörgicse vasútállomásra, a szállás elfoglalása, szobák átvétele 14. 00 órától. Kipakolás, ismerkedés az ifjúsági tábor szolgáltatásaival, étterem, büfé, sportolási lehetőségek.
Este: vacsora 18. 00-tól, táborozás megnyitása, házirend, programok, majd fedezzük fel  Balatonakalit, séta a Balaton-partra, a Tájházhoz, a kikötőhöz

2. nap (vasárnap)

De: reggeli 8. 00-tól, strand vagy társasjátékok
Du: ebéd 12. 30-tól majd strandolás
Este: vacsora 18. 00-tól, foci, strandröplabda, kertmozi

3. nap (hétfő)

De: reggeli 8. 00-tól gyalogtúra Dörgicse (kb. 2x4 km): templomrom,
Du: ebéd 12. 30-tól, majd strand, vízibicikli, csúszda
Este: vacsora 18. 00-tól asztalitenisz, biliárd és csocsó verseny.

4. nap (kedd)

De: reggeli 8. 00-tól, strandolás vagy malom és sakk verseny
Du: ebéd 12. 30-tól, rövid pihenőt követően strand
Este: vacsora 18. 00-tól tréfás vetélkedő, ki-mit-tud vagy diszkó 22. 00-ig.

5. nap (szerda)

De: reggeli 8. 00-tól, strand, vízibicikli, csúszda
Du: ebéd 12. 30-tól, kirándulás vonattal Balatonfüred (kb. 2x15 km): Jókai Mór Emlékmúzeum, Kossuth-forrás, Lóczy- barlang, Tagore sétány.
Este: vacsora 18. 00-tól, foci, strandröplabda 21. 00-ig, tábortűz és szalonnasütés.

6. nap (csütörtök)

De: reggeli 8. 00-tól, strand vagy kártya klub- tanuljunk kártyázni
Du: Ebéd 12. 30-tól, rövid pihenőt követően strand
Este: vacsora 18. 00-tól szépségverseny és éjszakai akadályverseny 21. 00-órától.

7. nap (péntek)

De: reggeli 8. 00-tól, autóbusz kirándulás Nagyvázsony (kb. 2x20 km): Kinizsi vár, Szabadtéri Néprajzi Múzeum, Postamúzeum, Pálos kolostor romjai.
Du: Ebéd 12. 30-tól, rövid pihenőt követően strand
Este: vacsora 18. 00-tól, csomagolás, a nyári táborozás zárása, szobaszemle értékelése, diszkó.

8. nap (szombat)

De: reggeli 8. 00-tól, takarítás, szobák átadása az üdülővezetőnek 10. 00 óráig, hazautazás
  Aktuális árak megtekintése

Ajánlatkérés, érdeklődés

Megjegyzések:

A szakmai jellegű programokra (előadások, vetélkedők, szakvezetés) a Balaton-felvidéki Nemzeti Park munkatársait kérjük fel. A programok megrendelését az érkezés előtt legalább egy hónappal írásban szíveskedjenek jelezni. Szakvezetés: Vokó László 06-30-4910-174
Autóbusz kiránduláshoz: Kiránduláshoz iskolai körpecséttel ellátott megrendelés esetén autóbuszt a Somló Volán, Tapolca Tel/fax: 87/ 321-255 vagy a Balaton Volán, Balatonfüred Tel: (87) 342-255, fax: (87) 342-119 tud biztosítani.
A hideg ebédcsomag igényt már az írásbeli megrendeléskor szíveskedjenek jelezni.

Ajándék a 100 fő feletti,  min. 5 napos tábor csoportvezetője számára

A 100 fő feletti, legalább 5 napos 18 év alatti diákcsoport csoportvezetőjét és kisérőjét vendégül látjuk egy 3 napos Ausztria-i kiránduláson.