Szállás és program árak

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy a Balatonakali Ifjúsági Tábor szálláshelyünket már nem üzemeltetjük. Javasoljuk a Pálkövei Ifjúsági Tábor ajánlatait, szolgáltatásait.

Ezen az oldalon a szállás-, étkezés-, program árakról kaphat tájékoztatást. A szálláshelyek árlistái különböznek egymástól.

Balatonakali ifjúsági tábor, turistaház

KEDVES LÁTOGATÓ!

A BALATONAKALI GYERMEKTÁBOR és A SZÁNTÓDI RÉV HOTEL SZOLGÁLTATÁSAIT EZEN AZ OLDALON NEM LEHET FOGLALNI.

SZÍVESEN LÁTJUK ÖNÖKET

A PÁLKÖVEI ÜDÜLŐSZÁLLÓBAN.

Szezonok 2018

.

Szállás diákoknak 6, csoportkísérőknek 3-4 ágyas fürdőszobás szobában Ft/fő/éj

Szállás R+V

Szállás  R+E+V

Elhelyezés diákok 6 ágyas fürdőszobás, felnőtt kisérők 3-4 ágyas fürdőszobás szobák

1 ágyas elhelyezés/igény esetén +50%-os felárat számolunk fel.

Étkezés diákcsoport, gyermek és ifjúsági egyesület, szervezet számára

Csoportokat legalább félpanzió- reggeli és vacsora- igénybevételével fogadunk.

Reggeli

Ebéd

Vacsora

Hideg ebédcsomag

Csoportokat legalább félpanzió - reggeli és vacsora - igénybevételével fogaduk

Uzsonna, tízórai, pótvacsora torta vagy sütemény előztes jelzés alapján rendelhető!

Akciós ajánlatok iskolák, évfolyamok, osztályok számára!!

Osztálykirándulás, erdei iskola tábor szállás étkezéssel iskolák számára

Balatoni osztálykirándulás reggelivel és vacsorával

3nap / 2 éj 2R + 2V

Hétvégi osztálykirándulás 3nap/ 2 éj  2 reggeli + 1 ebéd + 2 vacsora

3nap / 2 éj 2R+1E+2V

Elhelyezés: diákok 6 ágyas, felnőtt csoportkísérők  3-4 ágyas fürdőszobás szobák
Étkezés:
napi 3-szori, érkezés napján vacsora, elutazás napján reggeli                                 18 év feletti vendégek esetén a részvételi díj a diákcsoportos részvételi díj 120%-a

1 ágyas elhelyezés/igény esetén +50%-os felárat számolunk fel.

AJÁNLATKÉRÉS  http://www.balatonierdeiiskolak.hu/balaton-ajanlatkeres.php

ERDEI ISKOLA ÉS BALATONI NYÁRI TÁBOR AKCIÓ!!

Erdei iskola, nyári táborok, gólyatábor, tánctábor, művészeti tábor, sporttábor szállás étkezéssel iskolák, gyermek és ifjúsági szervezetek számára

Erdei iskola, nyári tábor, táborozás hétfőtől péntekig - 5 nap / 4 éj szállás és étkezés Ft/fő

5nap/4 éj teljes panzió

Nyári tábor, táborozás szombattól péntekig - 7 nap / 5  éj szállás és étkezés Ft/fő

7nap/6 éj teljes panzió

Nyári tábor - 8 nap / 7 éj szállás és étkezés szombattól szombatig Ft/fő

8nap /7 éj teljes panzió

A Gyermek és ifjúsági tábor  szálláshely szolgáltatásai

Ágyneműhuzat bérlés

Lovas kocsikázás
Salföld

Idegenforgalmi adó 18-70 év közötti vendégek számára a helyszínen fizetendő

Kedvezmények belföldi és határon túli magyar iskolák,

diákcsoportok, gyermek és ifjúsági egyesületek számára 18 éves korig

Az áprilisban, májusban, júniusban és szeptemberben szállást foglaló

100 fő feletti, 5 nap/ 4 éjszakás 18 év alatti diákcsoport esetén a csoportvezetőnek és kisérőjének 3 napos grátisz Ausztria-i kirándulás.

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

Ajánlatkérés  http://www.balatonierdeiiskolak.hu/balaton-ajanlatkeres.php

Bankszámlaszám: OTP 11748052-20027124