Nyári tábor Szántódon

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy a Hostel Rév Balaton szálláshelyünket már nem üzemeltetjük. Javasoljuk a Pálkövei Ifjúsági Tábor ajánlatait, szolgáltatásait.

Egy jó tábor eseményei évek múltán is fel-felderengenek a résztvevőkben. Sokan felnőttként is kamaszkoruk legszebb nyarára emlékeznek vissza a legszívesebben addigi életükből.

Mi ehhez szeretnénk hozzájárulni. Úgy érezzük, hogy szálláshelyeink és a környező vidék ideális helyszínt biztosíthat a különféle nyári táborok, szaktáborok lebonyolításához.

Mindhárom szálláshelyünk szívesen fogadja iskolák, főiskolák, egyetemek, gyermek és ifjúsági egyesületek tagjait gólyatábor, edzőtábor, sport-, művészeti-, nyelvi-, színjátszó-, tánc-, természetjáró-, honismereti-, kézműves tábor, stb. megrendezésére.

Mit kínál Szántód a nyári táborok számára?

Ifjúsági szállodánk megfelelő helyszínt biztosít, ha a tábor nem kimondottan tábori körülményeket kíván.

Tájékoztató jelleggel összeállítottunk egy konkrét programjavaslatot is, mely az alábbiakban tekinthető meg.

Nyári tábor programjavaslat - Szántód

Balatoni nyári tábor egy kőhajíításnyira Tihanytól

Edzőtábor nyári tábor tánctábor nyelvi tábor kórustábor

Nyári tábor 8 nap / 7 éj szállás étkezés

1. nap (szombat)

Du: Megérkezés a szállás elfoglalása, a szobák átvétele 14. 00 órától. Ismerkedés az ifjúsági hotel szolgáltatásaival, sportolás vagy rövid strandolás vacsoráig.
Este: vacsora 18. 00-tól, tábor-nyitó (házirend, programok), majd Szántód felfedezése, séta a Balatonhoz, a rév kikötőhöz. Ismerkedési est a többi csoport tagjaival-diszkó, karaoke.

2. nap (vasárnap)

De: reggeli 8. 00-tól strand, vizibicikli, csúszda
Du: ebéd 12. 30-tól, majd séta a szabad strandra
Este: vacsora 18. 00-tól, szabadprogram, csocsó, biliárd, darts, Internet, vagy diszkó, karaoke

3. nap (hétfő)

De: reggeli 8. 00-tól szabadprogram vagy strandolás

Du: ebéd 12. 30-tól, majd strand, vízibicikli,

Este: vacsora 18. 00-tól majd asztalitenisz, biliárd és csocsó verseny.

4. nap (kedd)

De: reggeli 8. 00-tól, majd gyalogtúra Szántódpuszta(kb. 2x2 km): a szántódi rév története, balatoni halak akváriuma, uradalmi majorság, cselédházak, kocsiszínek, ménes istálló, borospince, Pálóczi Horvát Ádám kúriája festményekkel, kisplasztikákkal, helytörténeti emlékek, Szent Kristóf kápolna.
Du: ebéd 12. 30-tól, majd strand
Este: vacsora 18. 00-tól majd tréfás vetélkedő, ki-mit-tud vagy diszkó, karaoke

5. nap (szerda)

De: reggeli 8. 00-tól, majd strand, vízibicikli, csúszda
Du: ebéd 12. 30-tól, szabad program
Este: vacsora 18. 00-tól, tréfás vetélkedő, szépségverseny vagy fodrászverseny.

6. nap (csütörtök)

De: reggeli 8. 00-tól, kézműves-foglalkozások
Du: Ebéd 12. 30-tól, majd  strand
Este: vacsora 18. 00-tól,  éjszakai akadályverseny 21. 00-órától.

7. nap (péntek)

De: reggeli 8. 00-tól. Kirándulás Tihany : komppal átkelés a Balatonon, majd indulás kisvonattal (250.-Ft/fő) az Apátsághoz. Látnivalók: Szabadtéri Néprajzi Múzeum, Lóczy Lajos sétaút, MTA Balatoni Limnológiai Intézet, Tihanyi Bencés Apátsági Múzeum, Babamúzeum, stb.)
Du: Ebéd 12. 30-tól, strandolás
Este: vacsora 18. 00-tól, csomagolás, táborzárás, diszkó, karaoke.

8. nap (szombat)

De: reggeli 8. 00-tól, takarítás, a szobák átadása 10. 00 óráig, hazautazás

Aktuális szállás, étkezés, hétvégi kirándulás, erdei iskola, nyári tábor árak, részvételi díjak megtekintése

Ajánlatkérés, érdeklődés

Megjegyzések:

A szakmai jellegű programokra (előadások, vetélkedők, szakvezetés) a Balaton-felvidéki Nemzeti Park munkatársait kérjük fel. A programok megrendelését az érkezés előtt legalább egy hónappal írásban szíveskedjenek jelezni. Szakvezetés:Vers Réka: 06-30-316-95-41
Autóbusz kirándulás: Autóbusz kiránduláshoz iskolai körpecséttel ellátott megrendelés esetén az autóbuszt a Kapos Volán tud biztosítani. Siófok: tel: 84/311-404 vagy 84/312-843 Balatoni Hajózási Rt: kompmenetrend vagy hajó-rendelés: tel/fax: 84/310-050
A hideg ebédcsomag igényt már az írásbeli megrendeléskor szíveskedjenek jelezni.

Kedvezmény

Az áprilisban, májusban, júniusban és szeptemberben szállást foglaló

100 fő feletti, 5 nap/ 4 éjszakás 18 év alatti diákcsoport csoportvezetőjét és kisérőjét 3 napos Ausztria-i kiránduláson látjuk vendégül.