Szállás és program árak

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy a Hostel Rév Balaton szálláshelyünket már nem üzemeltetjük. Javasoljuk a Pálkövei Ifjúsági Tábor ajánlatait, szolgáltatásait.

Ezen az oldalon a szállás-, étkezés-, program árakról kaphat tájékoztatást. A szálláshelyek árlistái különböznek egymástól.

Hostel & Hotel Rév Balaton

KEDVES LÁTOGATÓ!

A SZÁNTÓDI RÉV HOTEL SZOLGÁLTATÁSAIT EZEN AZ OLDALON NEM LEHET FOGLALNI.

SZÍVESEN LÁTJUK ÖNÖKET  A PÁLKÖVEI ÜDÜLŐSZÁLLÓBAN.

Szezonok  2018

Szállás iskolák, diákcsoportok, gyermek és ifjúsági szervezetek számára

Szállás R+V

Szállás  R+E+V

Étkezés iskolák, diákcsoportok, gyermek és ifjúsági szerveztek számára -Ft

Reggeli

Ebéd

Vacsora

Tízórai/uzsonna/pótv.

Hideg csomag

Balatoni osztálykirándulás, erdei iskola akció iskolák, osztályok számára!!

Osztálykirándulás, erdei iskola tábor szállás étkezéssel iskolák számára

Balatoni osztálykirándulás pénteki vagy szombati kezdéssel

3n/2éj 2R + 2V

3n/2éj 2R +1E+ 2V

Erdei iskola tábor, nyári tábor hétfőtől péntekig   5/4 szállás teljes ellátás
5n/4éj 4R+3E+4V

Nyári tábor akció iskolák, osztályok, ifjúsági egyesületek számára!!

Balatoni nyári tábor szállás étkezéssel iskolák, diákcsoportok számára

7 nap/ 6 éjszakás nyári táborozás szombattól péntekig teljes ellátással

7 n/ 6 éj 6R+5E+6V

8 nap/ 7 éjszakás nyári táborozás szombattól szombatig teljes ellátással
8 n/ 6 éj 7R+6E+7V

További kedvezményekért kérem érdeklődjön telefonon vagy e-mailen!

A Hotel Rév Balaton szálláshely szolgáltatásai

Szántódpuszta

Tihanyi komp jegy diákcsoport
Idegenforgalmi adó

Kedvezmények iskolák, belföldi és határon túli diákcsoportok számára 18 éves korig

Az áprilisban, májusban és szeptemberben szállást foglaló

100 fő feletti, 5 nap/ 4 éjszakás 18 év alatti diákcsoport esetén a csoportvezető és kisérőjé számára 3 napos grátisz Ausztria-i kirándulás.

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

Bankszámlaszám: OTP 11748052-20027124

Adószám: 11524111 2 14